Subscribe:

sobota, 2 listopada 2013

Męski orgazm wielokrotny- Porady Erotyczne


Proces nauki osiągania wielokrotnego orgazmu polega częściowo na porzucaniu powszechnie przyjętych opinii na temat męskiego orgazmu i reakcji seksualnych. Ponieważ mężczyznom łatwo jest osiągnąć orgazm, rzadko starają się pogłębiać to doznanie. Kluczem do osiągnięcia wielokrotnego orgazmu jest zrozumienie faktu, że orgazm i wytrysk to dwa osobne doznania. Pamiętaj również, że osiągnięcie tego celu wymaga wiele regularnych ćwiczeń.
  1.    Oddychanie, a wielokrotny orgazm u mężczyzn.

Powinieneś wiedzieć, że oddech gra istotną rolę przy pogłębianiu doznań seksualnych. Przy poniższych ćwiczeniach powinieneś oddychać głęboko i obserwować jak twój oddech się zmienia, gdy się podniecasz, a napięcie w twoim ciele rośnie, gdy osiągasz orgazm i wytrysk.


2.    Mięsień łonowo-guzikowy, a wielokrotny orgazm.

Mięsień łonowo-guzikowy, który kontroluje wypływ moczu jest ważny również podczas orgazmu i nauki osiągania wielokrotnego orgazmu. Dlatego znajdź go i zobacz, jak się zachowuje przy napinaniu i rozluźnianiu (ćwiczenia Kegla).

 3.    Znajdź “punkt bez powrotu”.

Jest moment, w którym wytrysk jest nieunikniony. Najlepszym sposobem, aby zidentyfikować ten punkt jest masturbacja i zwrócenie uwagi na moment zaraz przed wytryskiem. Możesz wtedy zaobserwować uczucie łaskotania. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko wstrzymać orgazm i opanować sztukę wielokrotnego orgazmu, lecz również kontrolować przedwczesny wytrysk.


4.    Obserwuj własne ciało

Technika jest prosta: zadowalaj się (masturbacja) i zwracaj uwagę na poniższe kwestie:


-    Co robisz, aby się podniecić?

-    Co się dzieje z twoim ciałem i oddechem kiedy kontynuujesz stymulację?

-    Co czujesz zaraz przed orgazmem?

-    Co dzieje się z twoim ciałem po orgazmie?


5.    Ćwicz gdy jesteś sam i masz na to czas.

Opanowanie techniki osiągania wielokrotnego orgazmu wymaga wiele czasu i uwagi.

Nie rób tego, gdy śpieszysz się do pracy lub masz zrobić zakupy dla rodziny.

Powinieneś również być wtedy sam, aby nikt nie odwracał twojej uwagi.


6.    Zrelaksuj się i znajdź wspólny język ze swoim ciałem.

Kluczem do osiągnięcia celu jest przede wszystkim świadomość swoje ciała. Dlatego najpierw zrelaksuj się, jeśli chcesz to zdejmij ubrania i dostrój się do własnego ciała. Przejedź rękami po ciele i poczuj swoje ciało. Możesz dotykać genitaliów lub innych części ciała, które cię podniecają, lecz nie rozpoczynaj masturbacji natychmiastowo.7.    Masturbuj się powoli zwracając uwagę na zmiany, jakie zachodzą w twoim ciele.

Możesz już rozpocząć masturbację, jednak zwracaj szczególną uwagę na energię w twoim ciele.


-    Czy niektóre z części twojego ciała stają się cieplejsze?

-    Czy ciepło przechodzi do góry (lub w dół) twojego ciała i pozostaje w miejscu?

-    Podczas, gdy zbliżasz się do szczytu, jak zmienia się energia twojego ciała?

Nie doprowadzaj się jeszcze do orgazmu, ani wytrysku.


8.    Przerywaj i wznawiaj stymulację, baw się punktem bez powrotu.

Jeśli poczujesz, że zbliżasz się do punktu, w którym nie będziesz mógł się zatrzymać zatrzymaj się i weź kilka głębokich wdechów. Po tym, jak już odzyskasz kontrolę, rozpocznij stymulację ponownie. Powtórz to przynajmniej dwukrotnie. Dzięki temu dowiesz się czym jest „punkt bez powrotu” i jak nie przekraczać.


9.    Aby cofnąć się od punktu bez powrotu używaj mięśnia łonowo-guzikowego.

Gdy czujesz, że jesteś bliski orgazmu przerwij stymulację i napnij mięsień łonowo-guzikowy na kilka sekund. Zwróć uwagę, jak się wtedy czujesz. Dzięki tej technice powstrzymasz się od wytrysku i będziesz mógł osiągnąć kilka orgazmów pod rząd.


10.    Używaj oddechu, aby zwiększyć energię orgazmu.

Wielokrotny orgazm nie polega jedynie na używaniu mięśnia łonowo-guzikowego, ważne jest również, aby w inny sposób uwolnić energię, jaka uchodzi z ciebie przy wytrysku. Zauważ że zaraz przed orgazmem wzrasta energia w niższych partiach ciała.

Dlatego weź głęboki oddech i wyobraź sobie, że energia płynie w górę do klatki piersiowej.


11.    Pozwól sobie odlecieć i zaobserwuj gdzie cię to zabierze.

Doprowadź się w końcu do orgazmu używając powyższych technik oddechu, świadomości i mięśnia łonowo-guzikowego. Za pierwszym razem, gdy tego spróbujesz napnij mięsień łonowo-guzikowy i daj się ponieść. Technika ta może od razu nie zadziałać, jednak nie zniechęcaj się i próbuj dalej.


12.    Używaj oddechu, mięśnia łonowo-guzikowego oraz świadomości, aby osiągnąć orgazm bez wytrysku.

Gdy dojdziesz do ostatniego kroku możesz poczuć punkt be powrotu, przejść przez niego i doznać przyjemnego orgazmu unikając wytrysku.

Pomimo że ten rodzaj orgazmu jest inny niż tradycyjny, może przynosić równie dużą rozkosz!

Porady:

 1.    Powyższe kroki są jedynie streszczeniem techniki, jakiej się używa od tysięcy lat i którą możesz samodzielnie zgłębić.

2.    Wielokrotny orgazm u mężczyzn jest częścią duchowej seksualności i wymaga manipulowania energią, jaka drzemie w twoim ciele. Jeśli jednak nie interesuje cię duchowość, możesz skupić się jedynie na swoim mózgu i przyjemności, jakiej ci to dostarcza.


3.    Powyższe ćwiczenia powinieneś wykonywać w odosobnieniu, jednak możesz również zaangażować do tego swoją partnerkę.


4.    Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat Mantaka Chia, odwiedzić stronę internetową Universal Tao


0 komentarze:

Prześlij komentarz